خرید عمده اسکاج حوله ای

خرید عمده اسکاج حوله ای : آیا تا به حال از اسکاج های حوله ای استفاده کرده اید؟؟ آیا از نرمی و لطافت این اسکاج ها آگاهی دارید؟ اسکاج های حوله ای یکی از بهترین انواع اسکاج ها هستند که مواد اولیه ساخت آن حوله و الیاف نرم است  درعین حال این اسکاج ها بادوام  بوده و برای شستشوی تمامی ظروف مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید عمده اسکاج حوله ای

خرید این اسکاج ها به صورت عمده و خرده است . درصورت خرید عمده اسکاج حوله ای ، مصرف کنندگان می توانند از مزایای تخفیف خرید بهره مند شوند.

اسکاج حوله ای، از مدلهای اسکاج نرم بوده و متشکل از یک قطعه اسفنج و روکشِ حوله ایِ لطیف و با پرزهای کوتاه میباشد. اسکاج های حوله ای بدلیل وجود ابر شستشو و تراکم بالای آن، مدت طولانی تری آب را درون خود نگهداشته و با مصرف اندک مواد شوینده، حجم کف فراوانی را تولید مینمایند. این امر سبب شستشوی باکیفیت تر ظروف میشود.

خرید عمده اسکاج حوله ای

خرید اسکاج

کاربرد اسکاج حوله ای در شستشوی انواع ظروف! و سطوح حساس به خط و خش مانند چینی، بلور، آینه،! انواع چوب، پارکت، یخچال، کابینت، اجاق گاز و… میباشد. بسته بندی! انواع اسکاج حوله ای شامل بسته های یک، دو، سه، چهار، شش، دوازده! و بیست و چهار عددی است. خرید عمده اسکاج حوله ای، در تمامی بسته بندیهای! فوق و در تیراژ بالا انجام گرفته! و در صورت سفارش حجم بالای اسکاج، هزینه حمل و نقل بر عهده تولیدکننده خواهد بود.

جهت سفارش عمده اسکاج حوله ای و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

خرید اسکاج

اسکاج حوله ای

همانطور که می دانید اسکاج ها یکی از مهم ترین محصولاتی می باشند! که در آشپزخانه موجود است. شما برای شستن ظروف خود! به اسکاج نیاز دارید. اسکاج های حوله ای نوعی از اسکاج ها می باشند! که امروز طرفداران زیادی را دنبال می کند. خرید عمده اسکاج حوله ای برای! افرادی که رستوران دارند و یا شرکت های! بزرگ، بسیار مناسب می باشند زیرا آن ها استفاده زیادی از این محصول می کنند.

اسکاج های حوله ای را می توانید هم به صورت تکی و هم به صورت عمده خریداری کنید. این محصول را میتوانید به صورت اینترنتی سفارش داده و آن را درب منزل دریافت کنید و یا حضوری از بازارهای اسکاج خریداری کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده این اسکاج را استفاده کرده و کیفیت بالای آن را حس کنید. اسکاج حوله ای را فراموش نکنید.

اسکاج حوله ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما