خرید عمده اسکاج اسفنجی

آیا شما به دنبال خرید عمده اسکاج اسفنجی هستید؟ اسکاج اسفنجی دارای چه خصوصیات و مزایایی نسبت به دیگر اسکاج ها می باشد؟

اسکاج اسفنجی با قابلیت چربی زدایی بسیار خوب خود باعث شده تا نظر مصرف کنندگان بسیار زیادی را به خود جلب کند. این محصول از طریق عمده فرشان به صورت عمده و خرده در فروشگاه های سراسر کشور عرضه می شود.

برای خرید عمده این محصول، با عمده فروشان این حوزه در ارتباط باشید

خرید عمده اسکاج اسفنجی

اسکاج اسفنجی، از جمله اسکاج های پرفروش است! که شامل یک قطعه اسفنج شستشو و در برخی از مدلها دارای یک رویه پارچه ای است.! اسکاج های اسفنجی دارای کاربردهای بسیار متنوعی است؛! از شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش، تا مبلمان، انواع چوب،! کاشی، سرامیک، پارکت، فلزات مختلف و…

اسکاج اسفنجی دارای تخلخل و سطحِ فشردگیِ زیادی است و با مصرف اندک مواد شوینده،! حجم بالایی از کف را تولید میکند. روکش پارچه ای نیز که بافته شده از نخ ها و الیاف به همزاه تارهای نازک سیمی است،! به شستشوی بهتر ظروف و سطوح کمک مینماید.

خرید عمده اسکاج اسفنجی

خرید اسکاج

مدلهای مختلف اسکاج اسفنجی، در بسته بندیهای متنوعی روانه بازار میگردد.! بسته های مختلفِ یک، دو، سه، چهار، شش، دوازده و بیست و چهار عددی و بیشتر،! مناسب جهت مصارف جزیی و یا عمده، موجود میباشد. خرید عمده اسکاج اسفنجی، معمولا شامل بسته های دوازده، 24 عددی و بیشتر است. اما در صورت سفارش مشتری، امکان سفارش فله ای اسکاج اسفنجی در بسته بندیهای دیگر نیز وجود دارد.

خرید اسکاج

اسکاج اسفنجی

خرید عمده اسکاج اسفنجی با استقبالا بسیلری! از مردم رو به رو می باشد و هرروز از این اسکاج در تعداد بالایی تولید می شود و بازار! عرضه می گردد.

اسکاج های اسفنجی به علت! نرمی و اسفنجی بودنشان مایع ظرفشویی را در خود نگه می دارند و در مصرف! آن صرفه جویی می شوند به همین علت خانوارها و رستوران های زیادی! از این اسکاج استفاده می کنند و حتی در تعداد بالایی این اسکاج را سفارش می دهند! که قیمت آن برایشان به قیمت عمده حساب می شود. شما هم می توانید از افرادی باشید که از این اسکاج استفاده می کنید. کیفیت اسکاج اسفنجی در پاکیزگی ظروف بی نطیر می باشد.

همانطور که میدانید اسکاج ها از مهم ترین محصولات می باشند که در آشپزخانه از ان استفاده ی زیادی می شود و کاربرد بالایی دارد. پس باید در خرید آن دقت نمود تا با بهترین اسکاج ظروف شما پاکیزه شود.

اسکاج اسفنجی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما