خرید اینترنتی اسکاج کنفی

خرید اینترنتی اسکاج کنفی : اسکاج کنفی دارا ی انواع مختلفی می باشد. نخ های به کار رفته در این نوع اسکاج از جنس کنف است. کیفیت خوب اسکاج کنفی باعث شده تا نظر مصرف کنندگان به این اسکاج جلب شود و خریداران خوبی داشته باشد. شما می توانید اسکاج کنفی را به دو روش خریداری کنید. روش اول،خرید محصول به روش سنتی می باشد. در این نوع خرید، مصرف کننده باید در بازار به دنبال این محصول باشد و روش دیگر، خرید اینترنتی اسکاج کنفی می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید اینترنتی اسکاج کنفی

کنف، از جمله الیاف طبیعی است که استفاده از آن در تولید انواع اسکاج،! لیف، پدهای مختلف شستشو، لایه بردارها و… استفاده میشود. از دلایلِ استقبال! تولیدکنندگان و مشتریان از محصولات کنفی،! خاصیت ضدحساسیت، ضدباکتری بودن، قیمت مناسب تولید و خرید و سازگاری آن با محیط زیست میباشد.

در حال حاضر و با توجه به تعدادِ اندکِ تولیدکنندگانِ اسکاج کنفی، تنوع مدل در این اسکاج بسیار محدود است. اسکاج کنفی در ابتدا حالت غیرمنعطف و کمی خشک دارد؛ اما پس از خیس شدن، کاملا نرم و منعطف میگردد. همچنین دارای بافت و تاروپود منسجم و با میزان تخلخل متوسط بوده و با استفاده مکرر، کیفیت و حالتِ خود را از دست نمیدهد.

خرید اینترنتی اسکاج کنفی

خرید اسکاج

خرید اینترنتی اسکاج کنفی در بسته بندیهای متنوعی! از یک تا بیست و چهار عددی، مقدور بوده و جهت سفارش در تعداد! بالا و خرید عمده اسکاج کنفی، با تولیدکننده و یا نمایندگیهای فروش، تماس حاصل نمایید.

خرید اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما