خرید اسکاج سیمی از تولیدی

یکی از پرکاربردترین انواع اسکاج که بیشتر مورد مصرف است اسکاج سیمی می باشد و از جمله پرفروشترین اسکاج ها به شمار می آید. اسکاج های سیمی در انواع و طرح های گوناگونی تولید می شوند و برخی از آن ها به صورت تمام سیمی و برخی دیگر به صورت سیم و ابر یا نیمه سیمی برای شستشوی ظروفی مانند دیگ ها و قابلمه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

<a href=خرید اسکاج سیمی از تولیدی” class=”img-responsive aligncenter”>

موارد استفاده اسکاج سیمی

موارد استفاده اسکاج سیمی  موارد استفاده از این اسکاج ها در همان محیط آشپزخانه برای تمیز کردن است مانند شستن ظرف ها، تمیز کردن کف اشپزخانه، پاک کردن هود و یا سطحی که چربی به چسبیده است و از این میان اسکاج سیمی از پرطرفدار ترین است زیرا با زبری خاصی که دارد به خوبی لکه های چسبیده به سطوح و چربی ها را رفع می کند.

این اسکاج ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها دارای یک تکه ی اسفنج در داخلشان است که توسط سیم های ریز پوشیده شده است و کار با آن را راحت تر کرده است و به خوبی آب و مایع ظرفشویی را به خود جذب کرده و در هنگام شستشوی ظروف به مایع ظرفشویی کمتری نیاز است و با همان مقدار کم بیشترین مقدار کف را میدهد.

در مقابل برخی از اسکاج ها هستند که تماما از سیم تشکیل شده اند که به صورت کلاف در هم پیچیده برای تمیز کردن دیگ و قابلمه های غیر تفلون مناسب اند.

بطورکلی سیم و اسکاج ها در انواع مختلف و جنس های متفاوت به شکل ها و انداره های گوناگونی طبق سلیقه تولید کننده و طبق ذائقه مردم تولید می شوند. همانطور که گفتیم انواع اسکاج ها در جنس های مختلف اسفنجی، پارچه ای، بافتنی نیز موجود می باشند که با توجه به نیاز و نوع اسکاج از جمله میزان نرمی و زبری اسکاج مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل منافذی که در اسکاج ها موجود است رعایت کردن یک سری نکات برای مراقبت و بهداشت اسکاج لازم است : هر سه چهار روز یک بار ضدعفونی شود، بعد از سه هفته مصرف که اسکاج کهنه شده است بهتر است آن دور انداخته شود، در آشپزخانه بهتر است چند عدد اسکاج موجود باشد و از یک اسکاج برای پاک کردن تمام سطوح استفاده نشود و برای موارد مختلف اسکاج جداگانه ای را مصرف کرد.

صادرات اسکاج سیمی به عراق

صادرات اسکاج سیمی به عراق  اسکاج سیمی یکی از پرمصرف ترین وسایل مورد استفاده در آشپزخانه هاست و به میزان زیادی تولید و مصرف می شود و به همین دلیل در انواع مختلفی تولید می شود. به دلیل مصرف زیاد اسکاج صادرات اسکاج نیز رونق بسیار گرفته است و در انوع مختلف به کشورهای مختلف صادر می شند. یکی از این موارد صادرات، صادرات اسکاج به عراق می باشد که خریدی اسان و بدون واسطه را دارند و در آن ابزاری با بهترین کیفیت و کارایی را دریافت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما