تولید کنننده اسکاج کنفی

تولید کنننده اسکاج کنفی : اسکاج کنفی با استقبال خوبی که از سوی مصرف کنندگان قرار گرفته، جزو پرفروش ترین نوع اسکاج ها محسوب می شود. همانطور که می دانید، چند سالی بیشتر نیست که این محصول وارد بازار های سراسر کشور شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولید کنننده اسکاج کنفی

ولی با این وجود مخاطبین خاص خود را پیدا کرده است.اسکاج کنفی در بسته بندی های مختلف و شیک به مصرف کنندگان عرضه می شود. تولید کننده اسکاج کنفی با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان، از مواد اولیه مرغوبی استفاده می کند.

اسکاج کنفی، یک اسکاج گیاهی است که از الیاف طبیعی کنف تولید میشود. اسکاج های کنفی کاملا سازگار با محیط زیست بوده و پس از اتمام دوره مصرف، مجددا به چرخه طبیعت بازمیگردند.

تولید کنننده اسکاج کنفی

تولید اسکاج

تولیدکننده اسکاج کنفی در تولید این محصول! علاوه بر استفاده تجهیزات مختلفی در خط تولید اسکاج کنفی،! از دستگاه «کنفی دوز» نیز بهره میگیرد.! این دستگاه الیاف کنف را که طی فرآیند جداگانه ای! و توسط ماشین آلات ریسندگی، فرآوری شده اند،! بصورت اسکاج درآورده و قابل استفاده در شستشوی! انواع ظروف و سطوح مینماید.! همچنین قیمت مناسب، کیفیت شستشو! و ماندگاری طولانی این محصول، در افزایش محبوبیت آن نقش بسزایی داشته اند.

تولید انواع اسکاج کنفی در بسته بند یهای مختلف یک تا بیست و چهار عددی انجام میگیرد؛ رایج ترین مدل اسکاج کنفی، مدل گرد میباشد که دارای شکل و اندازه مناسب و سهولت در استفاده است.

جهت سفارش عمده اسکاج کنفی در بسته بندیهای مختلف و همچنین اطلاع از شرایط ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

تولید اسکاج

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما