تولید کننده اسکاج حصیری

تولید کننده اسکاج حصیری : اسکاج حصیری از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این نوع اسکاج توسط تولید کنندگان این محصول در کارخانجات و کارگاه های اسکاج بافی تولید و به بازار هایس سراسر کشور عرضه می شود.

تولید کننده اسکاج حصیری

این محصول معمولا” با طاهر راه راه به بازار عرضه می شود. تولید کننده اسکاج حصیری برای جلب رضایت مشتریان خود، از مواد اولیه با کیفیتی در تولید این محصول استفاده می کتد.

اسکاج حصیری یکی از مدلهای مختلف اسکاج اسفنجی و از جمله پرفروشترین انواع اسکاج، محسوب میشود. در تولید اسکاج حصیری از اسفنج و یک لایه روکشِ سیم بافت (دارای تاروپودهای نخ و سیم)، استفاده میگردد.

خصوصیات اسکاج اسفنجی مدل حصیریِ تولید شده توسط تولیدکننده معتبر، عبارتند از:

  • مصرف بسیار کم مواد شوینده و تولید میزان کف زیاد

  • استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب

  • دارای درجۀ سختیِ متوسط

  • قابلیت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش

  • ماندگاری طولانی

  • بکارگیری تجهیزات مناسب در خط تولید اسکاج حصیری

  • حفظ انسجام و کیفیتِ اولیه پس از استفاده و شستشوی مکرر

  • دارای بسته بندی مناسب

تولید کننده اسکاج حصیری

تولید اسکاج

تولیدکننده اسکاج حصیری با توجه به کاربرد فراوان اسکاج های حصیری و محبوبیت آن در نزد مصرف کنندگان، رغبت فراوانی به تولید این محصول داشته و با ارتقای کیفیت محصول خود، رضایت بیشتر مشتری و افزایش فروش خود را تضمین مینماید.

جهت خرید عمده اسکاج حصیری، با ما در تماس باشید.

اسکاج حصیری در فروشگاه های سراسر کشور عرضه می شود.

تولید کننده اسکاج حصیری

اسکاج حصیری

فروش انواع اسکاج حصیری  در بسته بندی های بیست! وچهار تایی به بازار عرضه می شود اسکاج حصیری دارای! بافتی پر قدرت می باشد ،که باعث از بین رفتن سریع چربی ها شده است.ومی تواند! سخت ترین لکه ها را از بین برده و چسبندگی هایی! که در ظروف شماهست را از بین ببرد.

ماندگاری  فوق العاده  و دوامی که این محصول دارد باعث افزایش محبوبیت بین افراد جامع شده است.این نوع اسکاج ها در طرح  ها و رنگ های مختلف و زیبا به بازار عرضه شده همه افراد با سلایق مختلف می توانند از آن استفاده کنند  عملکرد این نوع اسکاج بهتر از نوع دیگر اسکاج ها است البته بهتر است برای ظروفی که دارای کفی حساس می باشد ازاین نوع اسکاج استفاده نشود زیرا باعث خط وخش انداختن به ظروف وقابلمه ها می شود . اسکاج های حصیری در تمام فروشگاه ها وجود دارد.

اسکاج حصیری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما