تولید کننده اسکاج کاموایی

تولید کننده اسکاج کاموایی : تولید کننده با دست و پنجه ای که مهری از هنر و علاقه در نهفته است، و با انواع کامواها هم از جنس زبر و خشن و هم نرم و لطیف استفاده کرده و محصولی که نه تنها زیبایی به ارمغان آورده است بلکه با کاربردی فراتر از آن به ثبت رسانده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولید کننده اسکاج کاموایی

آفرین بر شما که چنین محصولی که زبانزد خاص و عام است را برای فرزندان این آب و خاک ساخته اید، و باید مرحبا را به شما خریداران عزیز گفت که با خرید خود از انواع محصولات تولید شده، تولید کننده اسکاج کاموایی را حمایت کرده و او را تنها نگذاشته و خسته از کار رها نکرده اید.

تولید کننده ی این نوع محصول بر اساس تقاضا و درخواست شما خریداران عزیز تولیدات خود را گسترش داده و این پراکندگی محصول در سطح کشور مدیون شما عزیزان، خریداران و مصرف کنندگان محترم می داند.

تولید کننده اسکاج کاموایی

تولید اسکاج

اسکاج کاموایی در گروه اسکاج های بافتنی! قرار دارد و از انواع نخ ها و الیاف طبیعی، مصنوعی و یا ترکیبی! از هر دو در تولید آن استفاده میشود. تولیدکننده اسکاج! کاموایی، از انواع کامواهای پرزدار! (بلند یا کوتاه) و یا بدون پرز در تولید اسکاج کاموایی بهره میگیرد.! خط تولید اسکاج کاموایی شامل دستگاه های بافت،! برش، دوخت و بسته بندی میباشد. دستگاه بافت اسکاج کاموایی! با توجه به نوع الیاف و مدل اسکاج کاموایی متفاوت بوده و بسته به امکانات! دستگاه، قابلیت تولید یک یا چند مدل مختلف را دارد.

کاربرد اسکاج کاموایی به دلیل نرمی و لطافت! مواد اولیه آن، در شستشوی ظروف و سطوح حساس! به خط و خش بوده و همچنین در تمیز کردن! ظروفی که دارای آلودگی کمی میباشند، مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع اسکاج کاموایی در بسته بندیهای یک الی بیست و چهار عددی به بازار عرضه گردیده است. جهت سفارش عمده اسکاج های کاموایی، تماس حاصل فرمایید.

تولید اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما