تولید کننده اسکاج ضد خش

تولید کننده اسکاج ضد خش : اسکاج ضد خش از قابلیت چربی زدایی بسیار خوبی بهره می برد. این محصول توسط تولید کنندگان داخلی در کارخانه ها و کارگاه های اسکاج بافی تولید و به بازار های سراسر کشور عرضه می شود. این نوع اسکاج با قابلیت خوب خود هیچگونه آسیب و خدشه ای به ظروف تفلونی شما وارد نمی کند. لایه های تفلونی استفاده شده در این ظروف بسیار حساس هستند. تولید کننده اسکاج ضد خش همیشه به فکر بهبود کیفیت محصول خود بوده است.

تولید کننده اسکاج ضد خش

اسکاج ضدخش، همانطور که از نامش پیداست، در شستشوی ظروف و سطوحی که به راحتی دچار خط و خش میشوند و باید در نظافت آنها، نهایت مراقبت را به عمل آورد، مورد استفاده قرار میگیرند. اسکاج های ضدخش، اسکاج نرمی هستند که با استفاده از اسفنج، انواع نخ و الیاف، فوم، پارچه، کتان، حوله، ابریشم و… تولید میشوند و در صورت استفاده از مواد اولیه مرغوب، ماندگاری بالایی داشته و در طولانی مدت، کیفیت اولیه خود را حفظ میکنند.

مدلهای اسکاج ضدخش، بسیار متنوع بوده و انواع مدلهای اسکاج اسفنجی، انواع اسکاج بافتنی (شامل اسکاج های کاموایی و قلاب بافی)، اسکاج های نانو و جادویی، مدلهای اسکاج فانتزی و… را دربرمیگیرند.

تولید کننده اسکاج ضد خش

تولید اسکاج

تولیدکننده اسکاج ضدخش، عمدتا به دو روش سنتی! یا صنعتی به تولید اسکاج ضدخش مشغول میباشد.! در تولید انبوه اسکاج ضدخش، تولیدکننده دارای فروش و سود بیشتر،! شهرت بیشتر و در نهایت رقابت بهتری با سایر تولیدکننده خواهد بود.! شرکت های تولید اسکاج ضدخش، با رعایت استانداردهای! کیفی در تولید این محصول، میتوانند فروش خود را تا حد زیادی تضمین نمایند.

جهت سفارش عمده اسکاج ضدخش و ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

تولید اسکاج

اسکاج ضدخش

همانطور که از اسم این اسکاج مشخص است،! یک نوع اسکاج نرم با بافتی لطیف است که متناسب برای شستن! ظروف حساس در برابر خش و خط است! و هیچگونه آسیبی به بدنه ظرف وارد نمی کند.! این نوع اسکاج انواع مختلفی دارد اما ترکیب همه آن ها! از مواد تشکیل دهنده نرم است .

اسکاج ضد خش در رده عالی و بالایی قرار گرفته است! و عمر ومقاومت خوبی دارد و به راحتی از بین نمی رود ساختار آن از یک لایه میانی! از جنس ابری نرم ویک روکشی بافته شده از الیافی لطیف که دو طرف اسکاج را دربر می گیرد .

ظرف هایی که با این اسکاج می توان شست عبارتند از : تقلون ، بلور ، چدن و … .

این اسکاج از قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردار است به صورتی که بااستفاده از یک قطره مایع ظرف شویی دیگر ظرف کثیف و چربی باقی نمی ماند .

تولید کننده اسکاج ضد خش به گونه ای است که با به کارگیری از آخرین متد لوازم و مواد اولیه مرغوب و استاندارد محصول را تولید کرده و به مرحله فروش می رسانند . خط تولید جدید ترین اسکاج ضد خش در رنگ های متنوع به در سراسر ایران و تمام شهر ها موجو است .

اسکاج ضدخش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما