تولید کننده اسکاج سیمی

تولید کننده اسکاج سیمی : اسکاج سیمی از خاصیت چربی زدایی بسیار خوبی برخوردار است. اما متاسفانه نمی توان این نوع اسکاج را برای تمامی ظروف استفاده کرد. سیم های استفاده شده در این نوع اسکاج به ظروف تفلون آسیب می زند و باعث خراشیدگی آن می شود. اسکاج سیمی توسط کارخانجات و کارگاه های اسکاج بافی تولید و روانه بازارهای سراسر کشور می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شما می توانید اسکاج سیمی را از فروشگاه های سراسر کشور تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

تولید کننده اسکاج سیمی

در تولید اسکاج سیمی از یک لایه روکش پارچه ای که دارای رشته های بسیار نازک سیمی میباشد، بر روی یک اسفنج شستشو ، استفاده میشود. تاروپود این روکش، از تارهای نخی و سیم بوده که دارای درجه سختیِ متوسط میباشد. بنابراین در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش، کاربرد دارد.

در تولید این محصول به دو ویژگی، توجه شده است: قدرت تولید کف به میزان زیاد و قابلیت تمیزکنندگی بالا.

تولید کننده اسکاج سیمی

تولید اسکاج

تولیدکننده اسکاج سیمی، با توجه به محبوبیت! این مدل در نزد خریداران، سعی در ارتقای کیفیت تولید خود از طریق استفاده از مواد اولیه مرغوب! و بافت و تولید باکیفیت داشته؛ تا بدین طریق بیشترین میزان رضایت مشتریان را ایجاد نموده! و آنها را به برند خود، علاقمند نماید.

انواع اسکاج های سیمی در بسته بندی های! جزیی و عمده، قابل تهیه از تمامی فروشگاهها، سایتهای فروش اینترنتی! و یا بطور مستقیم از تولیدکننده میباشد. جهت سفارش عمده اسکاج سیمی و ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

 تولید اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما