تولید جدیدترین اسکاج کنفی

تولید جدیدترین اسکاج کنفی : اسکاج کنفی از مجموعه اسکاج های نوین و جدید می باشد. اصلی ترین ماده اولیه آن نخ های کنف (کناف) است که بیشتر در زمین های کشاورزی و زراعتی مازندران و گیلان کشت می شود.

تولید جدیدترین اسکاج کنفی

این نوع اسکاج مشکلات پوستی کمتری را برای مصرف کنندگان به وجود می آورد و چون از فناوری های مدرن به حساب می آید، از اقلام کمتر شناخته شده به محسوب می شود. اسکاج کنفی از مرغوبیت و کیفیت متوسطی برخوردار است و بازارها و کارگاه های تولیدی کمتری را به خود اختصاص داده است. با این وجود تحقیقات و نتایج نشان داد است با توجه به تناسب تولید و فروش اسکاج های کنفی طی چند مدت کوتاه دیگر در دسته پرفروش ترین اسکاج ها قرار خواهد گرفت و تولید آن توسعه خواهد یافت. اگر به دنبال تولید نوعی اسکاج نوین و جدید همراه با رقابت راحت تر هستید، تولید جدیدترین اسکاج کنفی را انتخاب کنید.

 

تولید جدیدترین اسکاج کنفی

تولید اسکاج

اسکاج کنفی یکی از مدلهای اسکاج های گیاهی است که با استفاده از الیاف طبیعی تولید میشود. گیاه کنف به دلیل مقاوم بودن الیاف آن، انعطاف مناسب، سازگاری با طبیعت، طول عمر بالا و قیمت مناسب، مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

سایر ویژگیهای اسکاج های کنفی عبارت است از:

  • دارای درجۀ سختی متوسط

  • قابلیت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش

  • لایه برداری مناسب و نظافت ذرات چسبیده به ظروف و شستشوی باکیفیت

  • دارای شکل و اندازۀ مناسب برای سهولت استفاده

  • تولید حجم مناسب کف

  • مصرف متعادل مواد شوینده

  • تنوع در بسته بندی

سابقا اسکاج های کنفی بصورت دستی! و بصورت محدود تولید میشد؛ در تولید جدیدترین اسکاج کنفی از دستگاههای مدرن در خط تولید اسکاج کنفی استفاده میشود. ارتقای کیفیت اسکاج کنفی، دارا بودن خواص ضدبو و ضد باکتری، سازگاری با انواع پوست و همچنین طول عمر مناسب، از خصوصیات مدلهای جدید اسکاج کنفی میباشد.

جهت سفارش عمده اسکاج کنفی، تماس حاصل فرمایید.

تولید اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما