تولید انواع اسکاج گلابی

تولید انواع اسکاج گلابی : اسکاج گلابی جزو اسکاج های بافتنی محسوب می شوند. این نوع اسکاج توسط تولید کننده های خانگی و توسط دست انسان بافت می شود. تولیدکنندگان بسیاری در کشور  در این زمینه فعالیت دارند که در منازل خود مشغول به بافتن این نوع اسکاج هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولید انواع اسکاج گلابی

اسکاج گلابی بدلیل اینکه توسط دست انسان بافت می شود و زمان نسبتا” زیادی را صرف می کنند، معمولا” نسبت به دیگر اسکاج ها، قیمت گرانتری دارند. البته نباید از این واقعیت گذشت که کیفیت بسیار خوبی دارند.

اسکاج گلابی، یکی از مدلهای پرفروش اسکاج میوه ای است؛ اسکاج های گلابی در اشکال، مدلها، رنگها، اندازه ها، بسته بندیهای متنوع و با استفاده از مواد اولیه مختلفی تولید می­شوند. در تولید انواع اسکاج گلابی از اسفنج، فوم، انواع کاموا، کنف، ابریشم، حوله، پارچه و سایر نخ ها و الیاف مصنوعی، طبیعی و یا ترکیبی از هر دو استفاده میشود.

تولید انواع اسکاج گلابی

تولید اسکاج

مدلهای اسکاج گلابی معمولا شامل! شکل های صاف و یکدست، توپُر، شکل دار و ساده و در اندازه های! مختلف میباشد؛ دارای درجۀ نرم بوده و در شستشوی! انواع ظروف و سطوح! حساس به خط و خش، کاربرد بهتر و مناسبتری دارند.

خط تولید اسکاج گلابی، با توجه! به نوع مواد اولیه بکار رفته در آنها، دارای تجهیزات! مختلفی است؛ برخی ویژۀ تولید اسکاج گلابی بافتنی! هستند و بعضی دیگر در تولید اسکاج گلابی! اسفنجی و فومی کاربرد دارند. دستگاه برش، دوخت، پرس و بسته بندی، از دیگر ماشین آلات تولید اسکاج گلابی میباشند.

جهت خرید عمده اسکاج گلابی، تماس حاصل فرمایید.

تولید اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما