تولید انواع اسکاج گرد

تولید انواع اسکاج گرد : اسکاج های گرد بیشتر از سایر اسکاج ها که دارای اشکالی مختلف هستند، مورد توجه می باشند. تولید انواعی از اسکاج های گرد، به صورت انبوه انجام می شود.
استفاده از اسکاج ها عموما به صورت سلیقه ای انجام می شود. مصرف کنندگان عموما اسکاج هایی را بیشتر می پسندند که سرعت العمل خوبی برای شستشو رقم زنند. هر چند جنس و کارایی اسکاج نیز در اولویت ها قرار می گیرد.

تولید انواع اسکاج گرد

اسکاج های گرد به دلیل نداشتن گوشه و چرخش راحت در دست، مصرف راحتی دارند از این رو جنس های مختلف این محصول، مورد توجه قرار می گیرند. تولید انواعی از اسکاج ها در مقادیر بالا و با قیمتی مناسب، صورت می گیرد.

انواع اسکاج، صرفنظر از مواد اولیۀ بکار رفته، اعم از اسفنج، پارچه یا نخ، در اشکال مختلفی تولید میشوند. برخی از این اشکال، برگرفته از اشیاء، حیوانات و گلها هستند و برخی دیگر با الهام از طرح های هندسی، تولید میگردند.

تولید انواع اسکاج گرد

تولید انواع اسکاج

اسکاج های گرد، به دلیل شکل خاصِ آنها و سهولت کاربرد،! در میان مصرف کنندگان، بسیار محبوب بوده و تولید انواع اسکاج گرد توسط تولیدکنندگان، وارد مرحله انبوه گردیده است.

در تولید اسکاج اسفنجی گرد،! یک دستگاه برشِ مخصوص، وظیفۀ شکل دهی به اسفنج را برعهده دارد؛! در سایر مدلهای پارچه ای و نخی نیز توسط دستگاه های بافت،! اسکاج گرد تولید میگردد.

اگر به دنبال خرید این محصول باکیفیت هستید، با ما در ارتباط باشید.

تولید انواع اسکاج

انواع اسکاج گرد

بدلیل استفاده از اسفنج، نخ و الیاف در بافت اسکاج گرد، با مصرف مقدار کمی از مواد شوینده،! کف فراوانی تولید شده و نظافت و شستشوی ظروف،! بدون برجا گذاشتن بوی غذا، به راحتی انجام میگیرد.! همچنین بدلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب، قیمت مناسب و درجۀ نرم تا متوسط،! انتخابی مناسب جهت شستشوی ظروف و سطوح حساس به خط و خش میباشد.

انواع اسکاج گرد

تولید اسکاج

انواع اسکاج را میتوان بدون درنظر گرفتن مواد اولیۀ بکار رفته در تولید آنها میتوان به اشکال مختلفی تولید نمود. اسکاج گرد، از معمولترین و پرطرفدارترین شکلهای اسکاج است که به دلیل نوعِ شکل خود، به راحتی در دست جا شده و کاربرد آسانی دارد.

تولید انواع اسکاج گرد با استفاده از تمامیِ مواد اولیۀ مرسوم در این صنعت همچون اسفنجی، اسفنج سیمی، ساده، کاموایی، پارچه، انواع نخ ها و الیاف مصنوعی و طبیعی، فوم و… انجام میگیرد. از محبوبترین مدلهای اسکاج گرد میتوان به اسکاج گرد اسفنجی، اسکاج گرد با رویه پارچه ای سیمی اشاره کرد. اسکاج­های خورشیدی، بافتنی و فانتزی، دارای شکل دایره ای هستند.

تولید اسکاج

تولید اسکاج گرد

اکثر اسکاج های گرد دارای درجۀ نرم! و متوسط بوده و به همین دلیل، در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس! و غیرحساس به خط و خش، کاربرد فراوان دارند.

جهت دریافت لیست انواع مدلهای اسکاج گرد،! قیمت آنها، سفارش عمده و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

تولید اسکاج گرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما