تولید انواع اسکاج طرح میوه

تولید انواع اسکاج طرح میوه : امروزه شاهد این هستیم که مصرف کنندگان محصولات مختلف به محصول جدید و با ظاهر زیبا روی می آورند. اسکاج طرح میوه هم از این مهم مستثنا نیسست. این محصول جزو جدیدترین نوع اسکاج ها به شمار می آید. اسکاج طرح میوه با قیمت های مختلف و بسته بنذی های گوناگون در بازار های سراسر کشور عرضه می شود.! تولید انواع اسکاج طرح میوه توسط خط تولید های با استاندارد های بین المللی انجام می پذیرد.

تولید انواع اسکاج طرح میوه

انواع مختلف اسکاج طرح میوه توسط تلاشگران و نه مهندسین بلکه هنرمندان! خوش ذوق کشور تولید شده است.! این محصول به قدری زیبا و چشم نواز است که می توان ساعت ها به آن خیره شد و از زیبایی آن به وجد آمد! اسکاج طرح میوه، این محصول فوق العاده رامی توان با کاربردهای گوناگونی استفاده کرد! آیا تا به حال اسکاج طرح میوه را میهمان آشپزخانه خود کرده اید؟! زیبایی و جلایی که این اسکاج به آشپزخانه شما می بخشد انکار نشدنی است.

تولید انواع اسکاج طرح میوه

تولید انواع اسکاج

مطمئن باشید با یکبار خرید این محصول شما هم جزو طرفداران و خریداران مشتاق اسکاج طرح میوه خواهید شد.! رضایت و شادمانی مصرف کنندگان از اسکاج طرح میوه باعث شده است! که این اسکاج به تولید انبوه دست پیدا کند! و ما این مهم را مدیون لطف و عنایت شما عزیزان هستیم.! نمایندگی اسکاج طرح میوه را فراموش نکنید.

خلاصه اینکه تولید انواع اسکاج طرح میوه بطور هر روزه در شرکت های تولیدی این محصول خوب و بی نظیر در جریان می باشد.

تولید انواع اسکاج

انواع اسکاج طرح میوه

اسکاج های میوه ای، در گروه اسکاج فانتزی قرار داشته و با توجه به استقبال مشتریان از این مدل، بصورت انبوه توسط تولیدکنندگان متوسط و بزرگ، تولید میشوند.

تولید انواع اسکاج طرح میوه با دستگاه های مخصوص بافت اسکاج میوه ای انجام میگیرد؛ مواد اولیۀ بکار رفته در اسکاج میوه ای، شامل انواع الیاف و نخ های مصنوعی، طبیعی یا تلفیقی از هردو مانند کتان، ابریشم، کنف، کاموا و همچنین فوم میباشد. این اسکاج، برای شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش همچون چینی، بلور، سرامیک، در و پنجره، تزیینات گرانبها، انواع چوب و سرامیک، کاشی، قابلمه های تفلون و چدن، یخچال و… بسیار مناسب است.

در تولید مدلهای اسکاج میوه ای، کیفیت مواد اولیه، اندازه مناسب، بسته بندی مقاوم، ایجاد رنگبندی متنوع و استفاده از طرح های مختلف، مدنظر قرار داده میشوند.

برخی از مدلهای اسکاج میوه ای عبارتند از:

  • اسکاج توت فرنگی
  • اسکاج بادمجان
  • اسکاج پرتقالی
  • اسکاج سیب
  • اسکاج گلابی
  • اسکاج هندوانه
  • اسکاج کیوی
  • اسکاج آناناس
  • اسکاج انبه

انواع اسکاج طرح میوه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما