تولید انواع اسکاج سیمی

تولید انواع اسکاج سیمی : اسکاج سیمی از قابلیت چربی زدایی بسیار خوبی برخوردار است. قابلیت چربی زدایی بسیار خوب باعث شده تا مصرف کنندگان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. اسکاج سیمی را نباید برای شست وشوی ظروف تقلون استفاده کرد. سیم های به کار رفته در این محصول باعث آسیب رساندن به لایه تفلونی می شود و آن لایه را از بین می برد. تولید انواع اسکاج سیمی توسط خط تولید های بسیار مرغوبی انجام می گیرد.

تولید انواع اسکاج سیمی

اسکاج سیمی، از پرکاربردترین مدلهای اسکاج است که با استفاده از اسفنج و رویۀ پارچه ایِ بافته شده از تاروپودهای نخی و رشته های نازکِ مفتولی سیم، تولید میشود. هرچه میزان استفاده از تارهای سیمی بیشتر باشد، رویه اسکاج زبرتر بوده و شستشوی بهتری را انجام میدهد؛ اما بطور معمول، اسکاج های سیمی دارای درجه سختیِ متوسط بوده و در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش کاربرد دارند.

تولید انواع اسکاج سیمی

تولید اسکاج

در صورتی که تولید انواع اسکاج سیمی، توسط تولیدکنندگان معتبر انجام گیرد، این محصول دارای کیفیت خوبی بوده و پس از استفاده مکرر، حالت اولیه خود را حفظ مینماید. از مزایای دیگر این محصول، مصرف کم مواد شوینده و تولید حجم زیادی از کف میباشد.

مدلهای اسکاج سیمی عبارتند از:

  • اسکاج حصیری
  • اسکاج کبریتی
  • اسکاج گرد
  • اسکاج دورویه
  • اسکاج سیم بافت

انواع اسکاج سیمی در رنگبندیهای متنوع،! بصورت جزیی و عمده در بسته بندیهای یک، دو، سه،! چهار، شش، دوازده و بیست و چهار عددی در فروشگاههای سطح شهر، سایتهای اینترنتی و نمایندگیهای فروش قابل تهیه میباشند.

جهت خرید عمده اسکاج سیمی و ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

تولید اسکاج

اسکاج سیمی

اسکاج های سیمی در انواع مختلفی تولید می شوند! که هرروزه انواع مختلف آن به بازارها و فروشگاه های اینترنتی عرضه می شود.! یکی از پرکاربرد ترین انواع اسکاج که به عنوان پرفروش ‌ترین انواع اسکاج نیز شناخته می شود، اسکاج سیمی است. اسکاج های سیمی در انواع و طرح های گوناگونی تولید شده اند. مثلا برخی از آن ها به صورت تمام سیمی است که برای شستشوی ظروفی هم چون دیگ های آشپزی رستوران مناسب هستند.

تولید انواع اسکاج سیمی در سراسر کشور با رونق بالایی رو به رو شده است و همواره توانسته است رکورد بالایی را به خود اختصاص دهد. خیلی از خانوارها و رستوران ها اسکاج های سیمی را به صورت عمده خریداری می کنند زیرا برای آن ها به صرفه تر می باشد. شما می توانید اسکاج های سیمی را به صورت اینترنتی و یا حضوری تهیه کنید و از آن استفاده کنید.

اسکاج سیمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما