تولید انواع اسکاج ساده

تولید انواع اسکاج ساده : اسکاج ساده به دلیل ظاهر و کیفیت و همچنین کارایی ساده ای که دارد، مورد استقبال تعداد زیادی از مصرف کنندگان قرار گرفته است.اسکاج ساده با کیفیت های مختلفی تولید و وارد بازار فروش می شود. تولید انواع اسکاج ساده توسط خط تولید هایی با کیفیت و کارایی مطلوب در کارخانه جات و کارگاه های اسکاج بافی تولید می شود.

تولید انواع اسکاج ساده

شما می توانید انواع اسکاج ساده را از فروشگا ه های سراسر کشور تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

اسکاج­ ساده، اسکاجی است که با مواد اولیۀ معمولی و پرکاربرد تولید شده و بیشترین تمرکز در تولید آن، بجای توجه بر زیبایی و چندکاربرد بودن آن، بر روی شستشوی بهینه می­باشد. اسکاج اسفنجی و اسکاج کلاسیک، جزء اسکاج های ساده هستند و در تولید آنها از اسفنج، روکش ­های پارچه ای که از نخ های نرم یا تلفیقی از نخ و رشته های نازک سیم و الیاف مصنوعی، استفاده میشود.

تولید انواع اسکاج ساده

تولید اسکاج

انواع اسکاج های ساده، دارای درجه نرم تا زبر بوده و جهت شستشوی کلیۀ ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش کاربرد دارند.

مدلهای اسکاج ساده عبارتند از:

  • اسکاج کبریتی
  • اسکاج خورشیدی
  • اسکاج گرد
  • اسکاج اسفنجی ساده
  • اسکاج دولایه
  • اسکاج سیمی
  • اسکاج کلاسیک (این محصول دارای بافتی متراکم بوده و با الیاف مصنوعی زبر تولید میشود.)
  • اسکاج حصیری

ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید اسکاج ساده عبارتند از:! دستگاه برش، دستگاه بافت، دستگاه پرس، دستگاه دوخت، دستگاه بسته بندی.

مدلهای مختلف اسکاج ساده در بسته بندی یک الی بیست و چهار عددی و بیشتر،! بصورت جزیی و عمده قابل تهیه میباشد.

تولید اسکاج

اسکاج ساده

اسکاج های ساده یکی دیگر از انواع اسکاج ها می باشند. کارگاه های زیادی روزانه تولید انواع اسکاج ساده را انجام می دهند و تا به امروز تولید فراوانی ذ=داشته اند و به نسبت فروش آن ها هم نیز بالا بوده است. اسکاج ساده ارزان ترین قیمت تولید را در نزد دیگر انواع اسکاج ها دارد. قطعاً آشپزخانه ای را نخواهید یافت که در آن اسکاج ساده وجود نداشته باشد.

اسکاج های ساده از متقاضیان بالایی برخوردار می باشد و رستوران ها و خانوار های زیادی این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند زیرا اسکاج ها از مرغوب ترین اسکاج ها می باشد و شما می توانید با خیالی آسوده ظروف خود را به آن ها بسپارید. اگر تا به کنون از این اسکاج ها استفاده نکرده اید به شما توصیه می کنیم برای یک بار هم که شده این اسکاج ها را خریداری کرده و کیفیت آن ها را به چشم ببینید.

اسکاج ساده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما