تولید انواع اسکاج ابری

تولید انواع اسکاج ابری : کارگران پرتلاش با بکارگیری الیافی از جنس آرامش و دلداری استفاده کرده و به بهترین شکل به هم منسجم کرده و محصولی با کیفیت با تنوع و رنگ عالی و مناسب تولید کرده تا هیچ مصرف کننده ای در حین کار و شست و شو نگران ظروف خود نباشد و در آرامش کامل ظروف را از چربی و ته ماندگیهای غذا تمیز شسته و جلا دهد.

تولید انواع اسکاج ابری

تولید انواع اسکاج ابری هدیه ویژه برای خانم های جوان که چندان وارد آشپزخانه نشده و تجربه ای از این بابت ندارند. اسکاج ابری با کیفیت های مختلفی تولید می شود.

اسکاج ابری

همچنین با تولید انواع اسکاج ابری و کاربردهای متفاوت از هم درب آشپزخانه های کوچک و بزرگ کافی شاپ ها، رستوران ها را بر روی خود باز می بیند و مکانی مناسب برای خود می داند.

اگر به دنبال خرید یک اسکاج مناسب برای شست و شوی ظروف کریستالی! یا قابلمه های تفلون با خاصیت لکه بری و دوام بالا و جذب کف زیاد هستید با ما همراه باشید

اسکاج ابری

اسکاج های ابری با داشتن ابر یا اسفنج مرغوب! در مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و تکه تکه نمیشوند! و با جذب مقدار کمی مواد شوینده تولید کف بسیاری میکنند. این اسکاج های مرغوب به دلیل نرمی! و لطافی که دارند به پوسته قابلمه های حساسی مانند تفلون آسیبی نمیرسانند! و از ایجاد ضرر و بیماری حاکی از خط و خش آنها جلوگیری و در نتیجه موجب سلامتی بیشتر! قابلمه هاو مصرف کنندگانشان میشوند.همچنین این اسکاج ها به دلیل نداشتن! سیم موجب ساییدگی و خراشیدگی پوست و ناخن نمیشوند! و شست و شو را آسانتر و سریع تر میکنند.

اسکاج ابری

تولید اسکاج

قابل توجه باشد که مصرف بیشتر آن ها در شست و شوی ظروف است! با این حال در شست و شوی سطوحی مانند رو شویی های حساس و دارای طرح و نقش موجود در سرویس های بهداشتی! و حمام نیز به دلیل عدم ایجاد آسیب و پاک کردن طرح و نقش نیز به کار میروند .رنگ و طرح این اسکاج ها! متنوع و اندازه هایشان کوچک تا بزرگ است

تولید اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما