تجارت اینترنتی اسکاج نانو

تجارت اینترنتی اسکاج نانو : اسکاج نانو با قابلیت ضد میکروبی خود، عنوان بهداشتی ترین نوع اسکاج ها را یدک می کشد. الیاف استفاده شده در این نوع اسکاج با استفاده از فناوری های روز دنیا و توسط به روز ترین خط تولیدها تولید می شود.همیشه بوی بد اسکاج ها ، مصرف کنندگان را ناراحت می کند. اسکاج نانو این مشکل را برای همیشه از بین برده است چون خاصیت ضد میکروبی این محصول باعث شده تا اسکاج بوی بد را به خود نگیرد

تجارت اینترنتی اسکاج نانو

اسکاج نانو، اسکاجی پرطرفدار و خاص! در میان مدلهای مختلف اسکاج است؛ این محصول از معدود! مدلهای اسکاج است که از تکنولوژیِ بالایی در تولید! آن استفاده شده و دارای کیفیت بالایی! در شستشوی ظروف میباشد.! همچنین انواع باکتری و میکروبها را از ظروف و سطوح برطرف میسازند.

تجارت اینترنتی اسکاج نانو

تجارت اسکاج

اسکاج های نانو به طور معمول در سه مدل تولید میشوند:

  • اسکاج نانو پارچه ای: کاربرد این اسکاج، بیشتر در تمیز کردن سطوح شیشه ای، آینه و نظافت لکه میباشد.

  • اسکاج نانو اسفنجی: این مدل، شامل یک قطعه اسفنج و روکش نخی است که با استفاده از فناوری نانو تولید شده و با مصرف میزان بسیار کم مواد شوینده، مقدار قابل توجهی کف ایجاد کرده و شستشویی بسیار باکیفیت را ارائه میکنند.

  • اسکاج نانو مخصوص: در این اسکاج، ذراتی در درون پارچه بوسیله تکنولوژی خاصی، قرار داده شده که به محض خیس شدن اسکاج، کف تولید مینمایند.

تولید اسکاج نانو توسط برخی! از تولیدکنندگان داخلی انجام گرفته و برخی از برندهای! خارجی نیز در بازار وجود دارند. جهت خرید عمده اسکاج نانو و ارسال رایگان تماس حاصل فرمایید.

تجارت اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما