بازار فروش اسکاج اسفنجی

بازار فروش اسکاج اسفنجی : اسکاج اسفنجی در ابعاد واندازه های مختلف و دربسته بندی ها و با رنگ بندی های گوناگون و با قیمت های متفاوت در بازارهای سراسر کشور به فروش می رسد. این نوع اسکاج هیچ گونه آسیبی به ظروف آشپزخانه وارد نمی کند. همچنین این نوع از اسکاج به عنوان پرفروش ترین انواع اسکاج ها محسوب می شود. اسکاج اسفنجی به صورت عمده وخرده در بازارها به فروش می رسد . برای اگاهی از فروش عمده اسکاج اسفنجی با تولید کنندگان وعمده فروشی های این محصول درارتباط باشید.

بازار فروش اسکاج اسفنجی

اسکاج اسفنجی و مدلهای مختلف آن، عنوان پرفروش ترین و پرمصرف ترین مدل اسکاج را از آنِ خود کرده اند. اسکاج های اسفنجی در دو مدل ساده و رویه دار، تولید میشوند؛ اسکاج اسفنجی روکش دار، کیفیت تمیزکنندگیِ بیشتری نسبت به اسکاج اسفنجی ساده دارد. این محصول با تولید حجم بالای کف و مصرف کم مواد شوینده، بسیار مقرون به صرفه بوده و همچنین شستشوی باکیفیت تری را نیز ارائه میکند.

بازار فروش اسکاج اسفنجی

بازار اسکاج

رویه اسکاج اسفنجی از نخ و یا ترکیبی از نخ و رشته های نازک سیم،! بافته میشود؛ این اسکاج در شستشوی انواع ظروف و سطوح! حساس به خط و خش کاربرد بهتری دارد. اما مدلی که دارای رویۀ سیم بافت میباشد،! در شستشوی ظروف غیرحساس به خط و خش نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

به دلیل طیفِ وسیعِ کاربرد این محصول،! بازار فروش اسکاج اسفنجی پررونق میباشد. برخی از مدلهای اسکاج اسفنجی عبارتند از:

  • اسکاج حصیری

  • اسکاج کبریتی

  • اسکاج اسفنجی ساده

  • اسکاج اسفنجی دورو

  • اسکاج اسفنجی گرد

این محصول در بسته بندیهای یک الی 24 عددی و بیشتر عرضه میگردد. جهت خرید عمده اسکاج اسفنجی، تماس حاصل فرمایید.

بازار اسکاج

اسکاج اسفنجی

مشخصات این اسکاج : از جنس اسفنج، سازگار با انواع مواد شوینده،! قابل استفاده جهت شستشو و ظروف و سطوح آشپز خانه است.

یکی از راه های پاکیزگی و بهداشت ظروف آشپز خانه شستن! آن‌ها با اسکاچ و. مواد شوینده است ما برای پاکیزگی ظرف ها و سطوح! ب انواع مواد شوینده نیازمند یک سیم و یا تلفیقی از این دو است! که اصطلاحا به آن اسکاج اسفنجی می‌گویند. اسکاج اسفنجی علاوه! بر نرم بودن می‌تواند مقدار زیادی از کف و آب را در خود نگه دارد تا در هنگام شستشو  نیازی به آب کشیدن آن نباشد.

اسکاج اسفنجی با تنوع فراوانی که دارد کاربرد های مختلفی نیز دارد. این اسکاچ ها دو رویه است که با رویه ی سیم و مواد و الیاف است بعضی از این اسفنج ها سفت و بعصی از آن ها انعطاف‌پذیر میباشد.

عرضه پخش این اسکاج ها هم ب صورت اینترنتی و هم یه صورت حضوری امکان پذیر میباشد ک اصولا خرید این اسکاچ ها به صورت حضوری میباشد.

اسکاج اسفنجی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما