بازار خرید اسکاج حوله ای

بازار خرید اسکاج حوله ای : اسکاج حوله ای هم قابلیت شست و شوی ظروف آشپزخانه را دارد و هم موجب پاکیزگی سطوح مختلف می شود. این نوع اسکاج دارای بازار خرید بسیار خوبی نسبت به دیگر اسکاج ها می باشد. اسکاج حوله ای با نام اسکاج زری هم نزد مصرف کنندگان معروف است.با استفاده از اسکاج حوله ای هیچ صدمه ای به ظروف تفلون شما وارد نمی شود. بازار خرید اسکاج حوله ای را از عمده فروشان این محصول جویا شوید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بازار خرید اسکاج حوله ای

اسکاج حوله ای، از یک قطعه ابر شستشو و یک رویۀ پارچه ای تولید شده که دارای پرزهای بسیار نازک، کوتاه و نرم است. این محصول در شستشوی انواع سطوح و ظروف حساس به خط و خش مانند چینی، بلور، نقره جات، سیلور، پارکت، کابینت، کاشی، سرامیک و… کاربرد دارد. انواع اسکاج های حوله ای، بطور معمول در مدلهای کبریتی، گرد، خورشیدی و دوکاره تولید میشوند.

بازار خرید اسکاج حوله ای

بازار اسکاج

به دلیل طیفِ گستردۀ کاربردهای این محصول،! بازار خرید اسکاج حوله ای، بسیار پررونق است. همچنین تنوع در مدل،! بسته بندی، اندازه و رنگبندی نیز، از ویژگیهای مثبت آن میباشد. بسته بندیهای رایجِ اسکاج حوله ای! شامل بسته های یک، دو، سه، چهار،! شش، دوازده و بیست و چهار عددی میباشد. فروش عمده! نیز بنا به سفارش و نیاز مشتری، بسته بندی میگردد.

جهت خرید عمده انواع اسکاج حوله ای و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

بازار اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما