بازار خرید اسکاج حصیری

بازار خرید اسکاج حصیری : اسکاج های حصیری به علت داشتن تنوع در رنگ بندی و طرح های متفاوت و دوام طولانی، بازار خرید و فروش گسترده تری را نسبت به اسکاج های معمولی در سراسر کشور کسب کرده است. همچنین به علت داشتن الیاف سیمی، مناسب برای شست و شوی ظروف و سطوح حساس به خش نیستند ،همه این موارد تنها تعداد کمی از مزیت ها و کاربردهای این نوع اسکاج ها میباشند،

بازار خرید اسکاج حصیری

اگر به دنبال بازار خرید و فروش عالی اسکاج می باشید، اسکاج حصیری را انتخاب کنید و از نتیجه مطلوب و چشم گیر آن شگفت زده شوید . بازار خرید اسکاج حصیری به لطف حمایت مصرف کنندگان، از رونق خوبی برخوردار است.

اسکاج حصیری، در زمره پرفروشترین مدلهای اسکاج قرار دارد. این محصول که یکی از مدلهای مختلف اسکاج اسفنجی است، با استفاده از ابر شستشو و یک رویۀ پارچه ای تولید میشود. روکش اسکاج حصیری، سیم بافت بوده و به همین دلیل، کیفیت بینظیری در شستشو را ارائه میکند.

بازار خرید اسکاج حصیری

بازار اسکاج

بازار خرید اسکاج حصیری به دلیل! ویژگیهای منحصربفرد آن، پررونق بوده و مصرف کنندگان زیادی! از این محصول استفاده میکنند. برخی از ویژگیهای اسکاج های! حصیری عبارتند از:

  • استفاده از مواد اولیه باکیفیت

  • میزان مصرف بسیار کم مواد شوینده و تولید حجم فراوان کف (بدلیل تراکم بالای اسفنج و نگهداری طولانی مدت آب در میان بافتهای خود)

  • دارای درجه سختیِ نرم تا متوسط

  • قابلیت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیر حساس به خط و خش

  • قیمت مناسب

خرید اسکاج حصیری در بسته بندیهای یک الی بیست و چهار عددی و بصورت جزیی یا عمده، امکانپذیر میباشد.

جهت سفارش عمده انواع اسکاج حصیری، تماس حاصل فرمایید.

بازار اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما