بازارفروش اسکاج کنفی

بازارفروش اسکاج کنفی : اسکاج های کنفی یکی از انواع اسکاج ها هستند که از مرغوب ترین نخ های کنفی ساخته شده اند. اسکاج های کنفی نمونه های مختلفی دارند که یا کاملا  از نخ های کنف ساخته شده اند و یا لایه ی رویه آن جنس کنف بوده و مابین آن ها اسفنج استفاده شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بازارفروش اسکاج کنفی

این نوع اسکاج به دلیل تمیزی فوق العاده درشستشوی ظروف توانسته است جز پرفروش ترین نوع اسکاج محسوب شود. هر مصرف کننده که تا به حال از این اسکاج استفاده کرده است رضایت وخرسندی خودرا از خرید این محصول اعلام کرده است. بازار فروش اسکاج کنفی درحال حاضر جزو  بازارهای پررونق و  پرفروش محسوب می شود.

در تولید برخی از مدلهای اسکاج، از الیاف طبیعی استفاده میشود که سازگار با محیط زیست بوده و پس از پایانِ طول عمر اسکاج، بازیافت شده و به طبیعت بازمیگردد.

بازارفروش اسکاج کنفی

بازار اسکاج

کنف، از جمله الیافِ طبیعی است! که در تولید انواع اسکاج و پدهای شستشو، مورد استفاده قرار میگیرد.! خصوصیات اسکاج های کنفی عبارتند از:! دارای تراکم و تخلخل، درجه سختیِ متوسط، قابلیت! شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیر حساس! به خط و خش، انعطاف مناسب، مصرف متوسط مواد شوینده! و تولید حجمِ کفِ مناسب،! ماندگاری مناسب، سازگار با محیط زیست، ضد حساسیت! و سازگار با انواع پوست.

بازار فروش اسکاج کنفی بویژه در سالهای اخیر، رشد بیشتری داشته و با توجه به علاقه مصرف کنندگان به محصولات متنوع تر و همچنین سازگارتر با طبیعت، خرید اسکاج با الیاف طبیعی نیز رونق یافته است.

جهت خرید عمده اسکاج کنفی و برخورداری از شرایط ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

بازار اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما